La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1326 Culés

1

Finalissima byłaby spoko jakby ją sformalizować jako stały element na tych samych zasadach. Tak to jest "turniej" towarzyski dla kasy

0

@MessiForeverTheBest wlasnie wrocono do tego - co wiecej teraz kiedy Euro i CA sa grane w tym samym roku to bedzie mialo dodatkowy sens - po wygraniu w 2024 przez Hiszpanie i ARG mistrzostwo kontynentu bylo wiadome ze mecz bedzie - tylko byla kwestia terminu przed MŚ

Sprawy skomplikowala LN gdzie dodatkowo grane sa mecze 1/4

Co masz na mysli „sformalizowac”?

1

@MessiForeverTheBest i gdyby nie ociągali się tak z rozegraniem tego. Chciałem zobaczyć starcie Argentyny i Hiszpanii w podobnej formie co w momencie wygrywania mistrzostw, teraz już nawet zapomniałem, że ten mecz miał mieć miejsce.

0

@mekston Głównie stałe zasady odnośnie terminu i miejsca rozegrania plus jakiegoś rodzaju gwarancję, że w przyszłości będą kolejne edycje

0

@MessiForeverTheBest rozciagniecie ligi narodow do meczow 1/4 nie pomogło

Zobaczymy - naturalnym kierunkiem bylby taki mecz w latach nieparzystych - miedzy ME i CA a MŚ

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?