La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

2

Ten wysoki triumf Legii cieszy z jednej strony ale z drugiej strony to jest tak frustrujące jak cholera...no na własne życzenie to przewalili..

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie. Zamiast dzisiaj cieszyć się z awansu to ta wygrana z jednej strony cieszy ale z drugiej irytuje bo awansu i tak nie będzie.

Już chyba lepiej jakby to przegrali. Przynajmniej nie byłoby niedosytu.

1

@Stinger_ Pozostaje niesmak bo Ci Armeńcy również w ten sposób powinni być przeorani.

1

@FcPortoFan1999 Tak i dzisiaj Legia powinna zapewnić sobie awans do fazy play-off, a tak? Kompromitacja bo jednak brak awansu to kompromitacja.

1

@Stinger_ Nie rozumiem jak Oni to potrafili zepsuć.Zwłaszcza że ograli mocny Szachtar.

0

@FcPortoFan1999 To ogranie Szachtara to raczej fart i strzały życia Augustyniaka. Mimo wszystko mieć Noah w przedostatniej kolejce i przewalić awans... Dramat.

0

@Stinger_ Może i fart ale po tym wydawało się że mają awans w garści.Wystarczył jeden remis.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?