La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 939 Culés

0

Rywale Jagiellonii w 1/16 finału niezbyt łatwi.Lech ma o wiele lżejsze losowanie.1/8 dla Jagi to może nawet pojedynek z Rakowem! a Lech raczej do ćwierćfinału się nie przebije.

1

@FcPortoFan1999 Przy odrobinie pecha będą ciężary na wiosnę zarówno w fazie play-off jak i ewentualnej 1/8.

Jedynie Lech kogo nie trafi w play-off to po prostu musi awansować dalej.

Bardzo niefortunnie może ułożyć się drabinka.
Raków w 1/8 mimo że wychodzi z 2 miejsca może trafić na Fiorentinę. Wiem, że Włosi obecnie bez formy ale za 2 miesiące mogą być w innym miejscu.

0

@Stinger_ Dlatego najlepiej jakby Raków trafił na Jagiellonię.

0

@FcPortoFan1999 dlaczego Lech do cwierfinalu sie nie przebije?

0

@Ojciec_Dyrektor Lech Poznań w ewentualnej 1/8 może trafić na Szachtar lub Rayo Vallecano. Do tego mecz rewanżowy na wyjeździe. Nic nie przesądzam ale to nie są łatwi rywale.

No i oczywiście jeszcze trzeba wygrać fazę play-off.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?