La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

0

Albo cos kręcą z tą jego kontuzją albo naprawde tam jest despera na to żeby zagrał. Ciężko mi zrozumieć to ,że chłop wyleczył dość poważną kontuzję tak szybko? Chce podjąć tak wielkie ryzyko? Przecież może wypaść na cały sezon + Przecież po sezonie jest mundial. Nie rozumiem. Dla nas to raczej bez różnicy bo i tak On nie będzie w 100% sprawny do gry. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

0

@DAM1ANOo pierniczenie, żeby Hansi nie miał za łatwo i musiał przygotować się na dwa warianty.

0

@DAM1ANOo z tą kontuzją i jej przekazem to może być jak z MATS - wylatuje z Arabii, bo poważna kontuzja (nici z potencjalnego zimowego transferu, zagrożony udział w Mundialu), po dwóch dniach okazuje się, że kontuzja nie jest taka poważna i od razu samolot powrotny do kadry Barcy...

co do Mekambe... nie raz ostatnio udowadniał, że z tygodni czy miesiąca kontuzji wracal szybciej. może zachowawczo wydłużają czas kontuzji... kto go wie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?