La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 991 Culés

2

A czy powiedzial coś kontrowersyjnego? Tak prawde, patrząc na mecz to Real mial więcej dużych szans, wspominając o początku, gdzie Vinicius oraz Gonzalo wychodzi, i tak samo w drugiej przy stanie 2:2. Samo posiadania nie jest odzwierciedleniem stanu faktycznego. Wcale nie popieram opinii wielu znawców, którzy uważaja, że Real był tłem, bo patrząc na szanse to oni mogli strzelić wiecej bramek.

0

@Damiano095 my w pierwszej połowie powinniśmy iść zmieść z powierzchni murawy. Do dziś nie wiem jak to się nie stało.

1

@Damiano095 Te wielki znawco, xG, posiadanie, wszystko na korzyść Barcy a ty coś bredzisz, że Real miał więcej szans, miał z jedną szanse więcej, bo gdyby Rashford wykorzystał to co miał, to nawet by nie doszło już do tych sytuacji Realu, zresztą nie powinno bo sędzia jak zwykle, doliczył 5 min, a mecz trał z 7-8 min dłużej..

0

@Godlo Mowimy o tej sytuacji co była przerwa w grze, bo De Jong sie kłócił z sędzią, że dostał czerwoną i nie było grania ? Nie przesadzajmy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?