La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1687 Culés

4



Mingueza.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @CurryTheGoat30 @BorzyKrzys

9

@blakkudium za 2M to i my powinniśmy go wziąć (nie patrząc na limit rejestracji), zostawić na pół roku i sprzedać za 10M+ po sezonie jak nie będzie niezbędny. Rozwinął się chłopak i wart jest zdecydowanie więcej.

2

@Antimadridista_WR Sam Mingueza musiałby się zgodzić na bycie rezerwowym w Barcy. W Juve miałby dużo większe szanse na podstawowy skład. Dodatkowo Juve gra też wahadłami.

2

@Antimadridista_WR No ta, tylko dla niego to żaden interes, teraz ma wolną rękę, może zgarnąć kasę za podpis i lepszy kontrakt w nowym klubie. Nie widzę żadnego powodu dla którego miałby się zgodzić zwłaszcza po transferze Cancelo.

1

@blakkudium No wiem wiem, ale mówię czysto teoretycznie - życzeniowo. Miałem na myśli przynajmniej próbę, a Oscar jest nasz więc może to miałoby znaczenie przy podejmowaniu decyzji.

1

@blakkudium Szkoda tylko że do biednego Juve

1

@blakkudium skoro Juve tyle za niego daje, a my mamy 50% to czym prędzej powinniśmy złożyć oferte.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?