La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1043 Culés

4

przecież to musi być jakiś żart albo źle przetłumaczone

2

@Kubajnos345 pozytywny mecz, ale chyba z punktu widzenia kibica Barcelony i Atletico xDDD

Przecież chłop oddał jeden celny "strzał" na bramkę. Zanotował MNÓSTWO strat. Serio. Przegrali głównie przez niego. Marnował niemal każdą akcję ofensywną.

W dodatku ciągle oczywiście zachowywał się jak to on. Wkurzał wszystkich (choć dzisiaj w granicach akceptowalności).

To był występ 2/10.

0

@michal26 nie ma szans że 2, 0 się należy. Gość oddawał tak beznadziejne strzały, do tego w 1 połowie przy spalonym jakiś typ z 2 ligi go wyprzedził, a potem przepchał. On grał tak beznadziejnie. Zresztą jak oglądam ten skrót Eleven, oni naprawdę nie mieli żadnych szans z gry xD

5

@Kubajnos345


Dobrze robią.

0

@Dari0G mi się podoba niech tak będzie dalej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?