La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1502 Culés

9

Ha tfu na Wasze wyśmiewanie porazki Realu.

Przede wszystkim to:

Real znowu został oszukany przez ligę. Kiedy piłkarze Barcelony mogli cieszyć się dodatkowym dniem odpoczynku i pić drinki z palemką między finałem SPH, a swoim meczem CdR to piłkarze Realu mieli aź 24h! mniej na odpoczynek i musieli ostro pressować od pierwszych minut w meczu wyjazdowym. Pięknie musiał Laporta odpalić pod stołem szynkę i parę wioseł żeby ustawić terminarz pod Negreirowców.

Do tego zmiana trenera to zawsze czas potrzebny dla drużyny żeby złapać odpowiedni flow i gotować. Na razie nie jest gorzej niż za poprzedniego szkoleniowca, bo za poprzedniego była porazka 2-3 i wczoraj też 2-3.

0

@mekston jeśli chodzi o walkę w turniejach w których jest win or go home to mieliśmy 48h lepszą sytuację 24 przed superpucharem i 24 przed 1/8 PK

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?