La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

8

Czasem to chciałbym zobaczyć jak FC Barceloną zarządzają niektórzy z La Bamby. Przecież to jest kur zapiał takie proste. A przynajmniej wydaje się być, jak czytam ekspertów z tej strony. Normalnie, aż dziw bierze, że prawnik, specjalista od prawa spółek, przedsiębiorca sobie nie radzi. I większość co robi, to czyste frajerstwo, głupota itp.


Nie jestem fanem Laporty, nie chciałem go na tym stanowisku, ale jak czytam domoroslych ekspertów to czasem nie wiem, czy się śmiać, czy płakać.

3

@Safrani sprzedać wszystkich kupić wszystkich xd

1

@Safrani Myślę, że większość by sie jednak nie kompromitowała z ogłaszaniem powrotu na Camp Nou. Zobacz jak ten stadion wyglądal pod koniec 2024 roku czyli wtedy kiedy Lapcio zaczynał swoje bezczelne kłamstwa.
Co do transferów - jako "bankruci" wykonywaliśmy i wykonujemy bezsensowne ruchy kupując koty w worku za grube pieniądze albo szklanych zawodników. Przedłużenie kontraktu z Christensenem też bardzo racjonalne, szczególnie przy zarobkach jak najlepsi stoperzy na świecie

1

@LukaszFan problem jest taki, że to wszystko jest oceniane przez ludzi, którzy G w temacie wiedzą.

0

@Safrani O stadionie wiedział każdy, ze to sie nie uda, Lapcio brnął w najlepsze.
Z wieloma transferami i przedłużeniami kontraktów też każdy rozsądnie oceniał sytuację tylko nie nasze szwagry

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?