La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 792 Culés

0

Sonek i Patryk:
Nie lubię Neymar`a i nigdy go nie po lubię. Teraz w Brazylii jest celebrytą jak matka Madzi z Sosnowca, jak przejdzie do Barcelony jego medialność w Brazylijskich mediach skoczy stokrotnie. I choćby strzelał spokojnie na mecz 3-4 bramki i tak go nie będę lubił bo to rozkapryszony bachor. Barca kupując Neymara totalnie zniszczy Alexisa który jest skromny i poukładany aczkolwiek ma problemy z wykończeniem.

Oglądaliście chociaż jeden mecz Santosu? "Neymar przy piłce i..... strata" jednak ma też tak "Neymar finezyjne uderzenie, zmiótł pajęczynę z okienka bramki" jednak ten pierwszy scenariusz zdarza się znacznie częściej.

"Z każdego piłkarza da się zrobić boga piłki nożnej w kompilacji jego akcji."
Dlaczego z Sancheza nie? "BO JEST "UWIĄZANY" TAKTYCZNIE". I tutaj powinniśmy wystosować pismo do Klubu z Kataloni o tym że Tito powinien dać więcej wolności Alexisowi a zabrać ją Messiemu.
Messi sobie i tak poradzi a Neymar będzie bezsensownym transferem. Tu prośba do administracji strony FCBarca.com napiszmy coś takiego po hiszpańsku i wyślijmy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?