La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1102 Culés

2

Wczorajsza porażka bardzo boli i przytrafiła się nam w złym momencie. Real jest rozbity mentalnie, grają kupe a nasi wczoraj podłączyli im prąd do sieci. Myślę że da to białym dużego kopa do przodu i z taką grą jaką prezentują mogą teraz tylko grać lepiej. Jest wiele spotkań do rozegrania i pkt do zgarnięcia, a Barca musi w końcu poprawić swoje dwie bolączki: skuteczność i gra w obronie. Jest to problem który się za nami ciągnie od dłuższego czasu i poprawy dalej nie widać. Real ma po swojej stronie farta, sędziów, i perspektywę poprawy bo gorzej się grać w ich przypadku już nie da. Z naszą defensywą takich prognoz nie ma , a jak wiemy defensywą wygrywa się trofea. Ciężki bój będzie do końca i zobaczymy jak to się skończy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?