- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 895 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 895 Culés
2
Ja wam powiem, że Hansi Flick jest moim ulubionym trenerem w Barcy.
Barce pamiętam jako-tako od pierwszej kadencji LvG, ale tak na poważnie to od wczesnego Rijkaarda. Był Guardiola, był Enrique, ale to Hansi mimo, że jest tutaj półtora roku to jest dla mnie TOP1 trenerów tego klubu pod względem sympatii, ale i też jeśli chodzi o skilla trenerskiego to byłbym w stanie go też umieścić na 1szej pozycji.
Gościu jest mega sympatyczny, nigdy się nie obnosi, zachowuje spokój, na pytania dziennikarzy odpowiada z klasą i szacunkiem. Przyszedł do rozbitego klubu z ogromnymi długami i w pierwszym sezonie stworzył najładniej grającą drużynę, gdzie kilku zawodników wzniosło się na najwyższy poziom. W drugim sezonie wyniki dalej 'dowożą' i dodatkowo jeszcze bardziej takiego zbudował takiego Erica Garcie, Gerarda Martina, Ferrana...
Mam nadzieję, że Laporta i Deco przestaną tak często kręcić makaron na uszy i zrobią wszystko, żeby zafundować mu prawdziwe okienko transferowe, a nie że Pellegrini z Betisu więcej wydaje niż Flick w Barcy xD
Niech Pan Hans Dieter Flick trzyma się w zdrowiu i prowadzi nas jak najdłużej, a w między czasie niech Fabregas dalej szlifuje swój warsztat i po GOAT Flicku przejmie Barce, a nie żaden Enrique (z całym szacunkiem do LE, ale nie chciałbym jego powrotu do nas. Chciałbym, żeby Fabs dalej się rozwijał i to on tu przyszedł).
Taki Guardiola to by potrzebował pińcset milionów w jedno okienko, żeby drużynę zbudować.
0
@Fog_W_1899 Nie zgodzę się. Guardiola to absolutny GOAT Barcelony. Nie tylko dlatego, że zdobył tak dużo trofeów, ale też stworzył wyjątkowy i unikalny styl gry - tiki takę, która była niezwykle efektowna i zabójczo skuteczna.
0
@Pawlak1992 Guardiola wiadomo, że jest legendą klubu jako zawodnik i trener, ale ja wolę Hansiego. Guardiola nie dałby rady tego dźwignąć według mnie co dźwiga Hansi. Prawda, że w 2008 jak Pep objął zespół to nie było najlepiej, ale to nie ten poziom co u Flicka, a dodatkowo miał wtedy lepszych wykonawców niż Hansi jak obejmował drużynę.
0
@Fog_W_1899 Ale i osiągnął dużo więcej w Barcelonie niż Hansi. Myślę, że z obecnymi zawodnikami osiągałby podobne wyniki co Flick.
0
@Pawlak1992 osiągnął więcej bo był tu 4 sezony, a Hansi jest 1,5 sezonu.
Otóż nie. Zobacz co robi w City. Co chwile nowe zabaweczki sobie kupuje za kilkadziesiąt baniek. On w Barcy by nie wytrzymał bo by nie mógł co pół roku wydawać po ponad 100 baniek, czasami jeszcze więcej.
0
@Fog_W_1899 nie bądź śmieszny.
0
@Fog_W_1899 Guardiola w Barcelonie wcale nie dostawał transferów za ponad 100 milionów. Gdy objął Barcelonę to do pierwszego składu kupił tylko Alvesa i Pique. On stawiał bardziej na wychowanków.
0
@Pawlak1992 zobacz jakim składem dysponował jak przyszedł, a jakim Flick. Jest różnica.
0
@Fog_W_1899 W sukcesach też jest różnica. Guardiola w pierwszym sezonie zdobył wszystko co było do zdobycia, a Flick tylko część.
0
@Pawlak1992 xD Flick po objęciu zespołu w o wiele większym kryzysie sportowym niż Guardiola obejmujący zespół w 2008 i przede wszystkim z gorszą kadrą niż miał Pep w sezonie 2008/2009 robi 3 puchary w jeden sezon+1/2 Ligi Mistrzów. 4 mecze z Realem i 4 wygrane, a 2 z nich w finałach Superpucharu Hiszpanii i Copa del Rey. Robi z tego rozbitego zespołu najładniej grającą drużynę gdzie nad klubem dalej unosi się widmo długu. Wieczne problemy z rejestracjami, co chwile opóźnienia w sprawie stadionu. Zawodnicy regularnie łapiący kontuzje, dzieciaki w składzie, stary Lewy na napadzie, albo taki Raphinha, który za bardzo nie ogarniał.
Tu nie ma porównania. Flick miał o wiele cięższą sytuację na starcie i dalej ma niż miał Guardiola. Samo to że Guardiola miał wtedy trio Messi, Xavi i Iniesta. To już dużo robi.
0
@Fog_W_1899 No i co z tego? Dalej jest to mniej niż wygrał Guardiola. Pep zdobył wszystko co było do zdobycia, a Flick tylko część, tak jak napisałem wcześniej.
"albo taki Raphinha, który za bardzo nie ogarniał"
xD
Piszesz o tym Raphinhi, który w poprzednim sezonie był naszym najlepszym piłkarzem?
0
@Pawlak1992 Raphinha w sezonach 22/23 i 23/24 był mocno przeciętny. Nie był pewnym punktem drużyny. Dopiero po przyjściu Flicka stał się potworem. Czytaj ze zrozumieniem.
Widzę, że dalej nie rozumiesz o co chodzi.
0
@Fog_W_1899 Raphinha w sezonie 23/24, zwłaszcza w drugiej połowie, był już filarem tego zespołu, a nie żadnym mocno przeciętnym. Pamiętam jak po odpadnięciu z PSG, gdzie zagrał kozacki dwumecz strzelając trzy gole, ludzie tu pisali, że najbardziej w tym wszystkim to szkoda Raphinhi, bo koledzy zmarnowali to, co on wypracował.