La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1340 Culés

1

NIEBYWAŁY comeback Interu.

0

@Gibbon_FCB Rywale Interu nie wiedziałem że są tak wrażliwi na stratę gola że zaraz idą jeszcze dwa do dorzutki.

0

@FcPortoFan1999 sa tak wrazliwi jak Hubi czy Rubi gdy traca drugiego seta w tiebreaku albo jak Tsitsipas gdy ktos daje underarm

0

@mekston A gdzie słynny "redemption" ?

0

@FcPortoFan1999 poczekaj na Ruudzika

Poza tym mysle ze jest naprawde solidnie:

Hubi wrocil do gry po pol roku przerwy i ugotowal w United Cup
Tsitsipas tez wrocil po urazie ale mial ciezko bo Kristen

Sasza za to silna gra i kto wie czy znowu do finalu nie wbije jak bedzie poteznie podawal

0

@mekston Ruud to inna kwestia bo On akurat formę ma na awans do takiego ćwierćfinału.Co do tej trójcy...:) powinni pomyśleć o dobrowolnej rezygnacji z występu w RG 2026.

0

@FcPortoFan1999 Grek lubi mączke

0

@mekston Do nosa?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?