La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1372 Culés

0

Powinien być jakiś przepis, który nakazuje sędziemu dawanie kartek za taką grę i takim drużynom jak getafe czy dzisiejsze oviedo
Ewidentnie widać że ich taktyka polega na faulowaniu, prowokowaniu i przerywaniu gry za wszelką cenę i nie mają ochoty grać w piłkę
W takich sytuacjach sędzia powinien od razu za najmniejsze faule dawać żółte kartki żeby takie praktyki ukrócić
Z drugiej strony sędziowie sami powinni wpaść na coś takiego, ale z jakiegoś powodu ci kretyni z Hiszpanii pozwalają na takie granie za każdym razem. Nie wiem czy oni naprawdę potrzebują wytycznych że za taką ,,grę" powinni karać jak najszybciej bo są za głupi żeby samemu na to wpaść?

0

@DragonxNF Nie zesraj się czasem.

0

@DragonxNF dobry sędzia po trzech takich zagrywkach daje kartkę i jasny sygnał że nie będzie tego tolerował

0

@takisobiektos widzę że z madrytu przyszedłeś :D
@mkord tych kartek powinno być chyba z 5 dla oviedo za tak częste faule. A Martin dostał za faul widmo żółtą bez namysłu XD

0

@DragonxNF No ta, a powiedz co mają grać te słabsze drużyny? Rzucić się do przodu grając z Realem czy Barcelona dostać 6:0 i być zadowolone. Korzystają z tego co mają, by to wyeliminować częściowo należało by wprowadzić zatrzymanie czasu.

0

@takisobiektos co? XDDD
No tak to jak są słabszą drużyną to powinni co chwila faulować rywala i liczyć na to (jak dzisiaj) że sedzia będzie łaskawy i nie karał za taki antyfutbol XD

0

@DragonxNF Robią wszystko co mogą by zdobyć pkt, to chyba oczywiste. Daj im kase na zawodników klasowych to moze zmienią podejście. Przecież to Oviedo ma kadre na poziomie Lecha;

0

@takisobiektos o matko to teraz poleciałeś
Jakoś Racing Santander nie miał pieniędzy i dobrych zawodników a potrafili grać ładną piłkę i przy tym nie faulować co chwila

0

@DragonxNF Gdzie grali tą ładną piłkę? 23% posiadania 6 strzałów i dopiero po golu Barcelony im sie przypomniało o atakowaniu w drugiej połowie. To już Oviedo oddało tyle samo strzałów w pierwszej połowie co ten Racing w całym meczu xd

0

@takisobiektos no ale atakowali, nie murowali bramki i nie faulowali po chamsku
A oviedo też przegrywa ;)
Edit: ty może lubisz i podzielasz taki styl grania. Ja nie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?