- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 880 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 880 Culés
8
Czy serio upaliście tak nisko żeby z nim robić podcasty?
0
@Szklaner a to jakiś patus? Jak Cię nie interesuję to nie oglądaj.
15
@Szklaner Przecież to chyba najbardziej obiektywny kibic Barcy jakiego znam xD. Nie wiem dlaczego niektórzy ludzie tutaj mają z nim taki problem. Zdecydowanie lepiej posłuchać co ma do powiedzenia niż tych wysrywów niektórych na La Rambli czy tutaj.
0
@Pedri16Future to właśnie zamierzam zrobić. Dziękuje za sugestie.
6
@MirusAmisz Niestety. Jak nie jesteś zakutym łbem kibicem, który ma własne zdanie i krytykuje klub jak mu się nalezy to jesteś tym złym i niedobrym.
0
@Szklaner Ten jest lepszy niż Ćwiąkała czy jakoś tak
3
@MirusAmisz To nie jest kibic barcy tylko ktoś kto monetyzuje udawanie kibicowanie jej.
4
@MirusAmisz ja tam go czasami posłucham, kiedyś więcej - ale strasznie mnie irytuje w jaką stronę poszła jego strona - same clickbaity i tanie sensacje
1
@Gall No nie zgodzę się kompletnie ale szanuje Twoje zdanie.
3
@MirusAmisz to jest ten obiektywny kibic? z Osasuną Yamal piłkarsko zjadł Raphinhę, który przez łącznie 88 minut kopał się po czole podejmował idiotyczne decyzje ale wyszedł mu 1 strzał z dystansu i raz mu rywale podali do pustej, no i taka była oto reakcja Maćka na MVP Yamala, czy w ten sam sposób się zachowywał się po meczu z Alaves gdzie Yamal strzelił gola dołożył asystę, zaliczył 10 skutecznych dryblingów i wygrał 16 pojedynków, Olmo ustrzelił dublet a Raphinha dostał MVP z 1 asystą? Oczywiście, że nie bo Rapha ma dobry PR a Yamal to wróg publiczny to trzeba się przypodobać widzom
0
@Szklaner no ta, bo lepiej poszukać barcelońskiego odpowiednika Kamila Gali, nie? xD Sorry, ale merytorycznie to Footroll zjada co najmniej 3/4 La Bamby.
1
@Soetie chyba trzeba się z tym pogodzić, że każdy ma prawo do indywidualnych preferencji. mnie też Yamal często irytuje.
1
@Soetie a ten dobry PR Raphinhi jest z nami w pokoju? Bo te wszystkie XI roku trochę temu przeczą, gdzie Yamal był pchany na potęgę a Rapha kompletnie pominięty.
1
@Derpowsky Rapha ma PR u zwykłych ludzi co go pchają na potęgę umniejszając Yamalowi, Yamal wygrywa u dziennikarzy, ekspertów, czy profesjonalnych piłkarzy i ogólnie ludzi co zajmują się piłką bo po prostu ma większe umiejętności
@elcaminodelsol to kierowanie się typowo sympatiami jednak przeczy obiektywizmowi, a to zachowanie na nagraniu to najzwyklejsze wyśmiewanie a nie zwykła preferencja
0
@Derpowsky No wśród kibiców barcy ma może nawet najlepszy.
1
@Soetie No dobra, wśród kibiców, a wziąłeś pod uwagę przyczynę takiego zjawiska? Bo umiejętności to tylko jedna ze składowych PRu zawodnika i w tym przypadku myślę że to bierze się z faktu, iż Rapha, patrząc na to w jakich meczach strzela i ile zrobił, jak bardzo zmieniła się nasza gra w ataku po jego powrocie (na lepsze), jak bardzo decydujący to jest piłkarz - nie powinno to w żaden sposób dziwić ani szokować. Razem z Pedrim i Joanem to najważniejsze ogniwa zespołu aktualnie. Może i ustępuje Yamalowi umiejętnościami, ale mentalu i charakteru (które są również wpływowe na rezultaty!), to Lamine możę się od niego uczyć.
0
@Derpowsky uczyć czego? odklejek związanych ze złotą piłką? czajnika niewiele mniejszego niż Viniego? chamskich zachowań w stronę innych piłkarzy Barcelony jak szarpanie Ter Stegena czy popchnięcie w plecy Araujo na meczu kadry gdy gra była wstrzymana? gra w ataku niewiele się zmieniła po powrocie Raphinhi, większa różnica była w defensywie ale jego powrót akurat nałożył się z powrotem Joana, który co mecz wyciągał dwie trzy stuprocentowe sytuacje
0
@Soetie Dobra, a teraz poproszę o jakiekolwiek odniesienie do charakteru i mentalu, bo żadna z tych mikropierdół co wymieniłeś nijak odnosi się do tego, co Rapha wprowadza do gry Barcelony, czyli intensywność, pressing i wola walki.
Wierutną bzdurą w dodatku jest pisanie, że mało zmieniła się gra Barcy w ataku po jego powrocie. Ta? Spójrz na mecze gdzie grał vs mecze w których nie grał. Dziwnym przypadkiem to właśnie jego nam zabrakło w październikowym Klasyku, w meczu z Brugią czy nawet z Chelsea, choć tam wszedł z ławki, ale tam zabrakło duuużo więcej niż tylko tej intensywności i to ze strony zespołu + gra w 10. Ty chociaż oglądasz te mecze kątem oka czy bazujesz na skrótach i shortsach?
Zresztą nie wiem, czy tutaj jest sens cokolwiek kontrować jak patrząc na Twoją historię komentarzy widać hejt wycelowany w Raphinhę bazujący wyłącznie na takich popierdółkach jak wyżej a nie na konkretach jak liczby, wpływ na grę zespołu itp..
0
@Derpowsky no tak 3 gole z Brugią to zabrakło nam goli a nie tak, że zawiodła obrona, skoro uważasz, że to Raphinha jest tym istotniejszym to dlaczego jest praktycznie ciągle pierwszy do zejścia, Yamal nawet w momencie co był kontuzjowany leciał 90 minut, bo to bez niego gra wygląda znacznie gorzej