La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

3



Raczej to nie dziwi, że chcą napastnika, bo rozważali Goretzkę. Mimo wszystko, dość późno się obudzili z transferami.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld

1

@blakkudium to nie mają najlepszej „9”? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak na poważnie to rozumiem, że pod koniec okienka otwierają się często ciekawe opcje, ale sprzedaże zamknęli już jakiś czas temu i mogli być trochę aktywniejsi.

0

@ViscaelBarca2007 Sorloth wypadł, więc mogą pójść all-in po Lookmana.

Nie zdziwię się, jak ruszą też po Edersona z Atalanty, zwłaszcza, że oba kluby mają bardzo dobre relacje. Ogólnie, potencjalna wymiana Raspadori'ego/Gallaghera na Lookmana/Edersona wygląda bardzo fajnie.

1

@blakkudium no tutaj ciekawe na jak długo po tym zderzeniu głowa. Oby nic poważnego. W każdym razie Raspadori odszedł więc i tak przynajmniej jeden do ataku musi przyjść.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?