La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1498 Culés

1

Ale w styczniu był maraton meczów. 9 spotkań, 8 wygranych i 1 pechowa porażka z Sociedad. Na te 9 meczów, to 7 graliśmy na wyjazdach, z czego 2 w Arabii w ramach Superpucharu Hiszpanii.
Jutro gramy kolejny mecz w ramach rozgrywek Copa del Rey z pogromcą realu - Albacete i (tu zdziwienie :o) będzie to mecz wyjazdowy. Następny gramy z Mallorcą w sobotę o 16:15, ale całe szczęście na Camp Nou. W sumie w miesiąc i tydzień rozegramy 11 spotkań, duża większość to wyjazdy+podróż na bliski wschód w tym się zmieściła.
Po meczu z Mallorcą kolejny dopiero PONAD(!!!) tydzień później bo w poniedziałek, 16 lutego na wyjeździe z Gironą, więc tutaj ogromny plus bo będziemy grali 7 lutego u siebie i dopiero po ponad tygodniu kolejny mecz 50km od Barcelony, więc nie będzie to takie uciążliwe.

Teraz widać ile daje nam miejsce w TOP8 LM. Patrząc na to że dalej gramy w Copa del Rey i przy ewentualnym awansie do 1/2 gdzie są dwumecze to w sytuacji gdybyśmy zajęli miejsce między 9, a 24 to mecz z Gironą byłby przełożony na sobotę/niedzielę i w tygodniu pierwszy mecz baraży, a tydzień później rewanż. Dokładając do tego Copa del Rey wyszłoby tak, że do przerwy na reprezentację (w marcu) gralibyśmy co 3-4 dni cały czas w sumie bo jeszcze 1/8 LM w sytuacji przejścia baraży, a tak to jesteśmy w sytuacji, którą FC Barcelona lubi najbardziej, czyli granie na każdym froncie, bo tu nie ma odpuszczania rozgrywek na rzecz innych, zajęliśmy 5 miejsce w LM przez co będą tygodniowe przerwy i nasi będą mieli czas na regenerację przed najważniejszym etapem sezonu i przy okazji więcej siana zarobiliśmy w LM niż grając w barażach.

Widać jak drużyna też gra na maxa, ale nie jest to 110% jak w poprzednim sezonie tylko gospodarowanie sił w trakcie meczu. Flick wie co robi.

In Flick We Trust!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?