La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 730 Culés

0

W ogóle dlaczego ten trener Porto nie wystawił na końcówkę najlepszego Portugalskiego talentu Rodrigo Mory? Chłop który jest niesamowitym dryblerem by się mega przydał w takim meczu gdzie nic nie idzie.

1

@Adi123456789 Kiwiora też nie wystawił.Pierwszy raz w tym sezonie kiedy nie rozumiem co Don Francesco wykombinował.

0

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję,że Mora pójdzie gdzieś do jakiegoś giganta europejskiego bo w Porto się marnuje chlopak

0

@Adi123456789 Nigdzie ma nie iść.

0

@FcPortoFan1999 Oski, spokojnie, będzie lepiej!

0

@Czajka90 Będzie lepiej.Kotki za tę porażkę zapłacą w następny poniedziałek.Za błędy innych się płaci.

0

@FcPortoFan1999 Patrząc na skalę jego potencjału i umiejętności to całe życie tam nie spędzi, a na pewno nie jeśli będą go na ławce trzymać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?