La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

6

-21 stopni
Dobrze jest, fajnie jest. Trochę chłodno, ale dla zdrowia super. Zamiast odpalać furę odrazu zrobię psi zaprzęg


1

@Kozinho. Weź kredyt, zmień pracę, kup lepsze ciuchy i wynajmij garaż.

0

@Kozinho. Sokół faryniarz i pozer. Patrzysz na niego to widzisz i czujesz, że to zwykły cwaniak.

0

@Zoker ciuchy mam cieple, kupione bez kredytu, a w garażu stoi samochód żony

0

@Kozinho. No to po co Ci psi zaprzęg? :D

0

@Zoker że względu na to, że moja gmina od początku opadów śniegu ani razu nie odśnieżyła dróg. Tylko te wojewódzkie są w dobrym stanie

0

@Kozinho. Aaa okey, to się przeprowadź do miasta w takim razie :D

0

@Zoker nie po to się wyprowadzałem z Wwa, żeby znowu wracać do miasta :P

0

@Kozinho. Z ciekawości, jakieś kroki zostały podjęte, żeby gmina się ogarnęła?

0

@Zoker ludzie siedli na burmistrza, to powiedział, że gmina ma zabezpieczone środki na odszkodowania i zakłady komunalne zaczęły wstawiać posty, że każdy ma odśnieżyć chodnik przy posesji, bo będą dawać mandaty :D

Tutaj są same układy, układziki

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?