La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1297 Culés

4

Tak patrzę w kalendarz i wskazuje na imieniny Oskara.Czyli pora świętować.Nawet jeśli piłkarze FC Porto wczoraj zawiedli.

1

@FcPortoFan1999 co pijemy?

1

@MessiForeverTheBest Co wpadnie w usta.

1

@FcPortoFan1999 co wypłaty nie było że tak biednie?

1

@FcPortoFan1999 najlepszego Oski!!!

1

@July_6_BcN Thank you very much. @MessiForeverTheBest Wypłata była, nawet pewnemu użytkownikowi ze stronki na leki pożyczyłem.Niemniej na taką ostrą zimę martwiłbym się o innych.Zimna wódka niezbyt wskazana.

1

@FcPortoFan1999 Zatem wszystkiego najlepszego dla nas :P

1

@Antimadridista_WR Wszystkiego najlepszego dla Ciebie.

3

@FcPortoFan1999 Jakichś Panienek byś nie chciał dostać, jako naczelny erosoman? Taki triple threat match? Oskar i dwie samice, jedna w koszulce Sportingu, druga Benfici?

2

@Giwera Ja już nie znajdę Panienek. @MessiForeverTheBest @July_6_BcN @Giwera Może jakieś cukierki chcecie?

2

@FcPortoFan1999 No to życzę Ci, żeby one znalazły Ciebie.

2

@Giwera Jeśli znajdą się nawet te Lizbonki to spoko.Jest plus bo będzie można się pocieszać po porażkach.

2

1

@July_6_BcN To trzymaj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?