La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1282 Culés

7

Jaga idzie na mistrza. I bardzo dobrze. Musimy najlepszych wypuszczać w walce o LM

0

@michal26 Lech Ci tego nie da

0

@BojanKriKicz ale co mi ma nie dawać?

Lech niech się bije o 2 miejsce i życzę im tego.

Powtarzam jak mantrę, że oprócz tegorocznych sukcesów w LKE, to my potrzebujemy jak sucha woda dżdżu - mistrzostwa Jagi, wicemistrza Rakowa/Lecha i w dodatku druga z tych drużyn musiałaby wygrać PP (lub Widzew, bo hajsy).

3-4 miejsce - idealnie by Legia któreś zdobyła (choć co raz bardziej w to wątpię), a jak nie ona, to przynajmniej jakaś Pogoń, albo Górnik Zabrze.

Żadnych Płockich Wiseł, czy Zagłębia Lubin. Będziemy w dupie pod koniec lata w eliminacjach. A już na pewno nie w LM. Jako ostatni zespół premiujący do LKE jeszcze do zniesienia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?