La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

5

Nadmiernie brutalny, agresywny czy nierozsądny w swoich interwencjach? Nie, charakterny xD

2

@ViscaelBarca2007 Byłem ogromnym zwolennikiem Franka w KFC, ale chłop zawodzi strasznie i OK, ten zespół ma jakiś szpital od dwóch lat, ale nie jednak to faktu, że drużyna wygląda słabo, nawet gorzej niż za Angea.

Dzisiaj United to mogło luzem wbić jeszcze z 4 bramki i

1

@ViscaelBarca2007 Samo Spurs pewnie będzie chciało za niego 60+ mln €. Imo, lepiej odpuścić ten temat.

2

@blakkudium generalnie poza tym, że szukałbym LŚO żeby jednocześnie wzmocnić formacje i uwolnić trochę Cubarsiego to akurat o nim stricte piłkarsko nie mam złego zdania poza tym, że nie zawsze trzyma ciśnienie to jest tym zdecydowanie lepszym stoperem w Totkach. Inna sprawa, że nie ma sensu szukać kwadratowych jaj jeśli rynek sam podsuwa nam pod nos gotowe rozwiązania i idealne profilowo za mniejsze pieniądze.

1

@ViscaelBarca2007 Ciekawi mnie już letnie okienko i co wymyślą The Szwagers. Pewnie nawet Laporta na kacu wie, że trzeba ogarnąć obronę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?