La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1538 Culés

8

Nie no, ale ten God of War to straszny jest do platynowania... w sensie, nie jest to trudne 100% ale uciążliwe...
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @Messibestplayerintheworld @DragonxNF @norbi77

0

@Kgorecki2500 gorsze niż ? na skelige?

0

@Kgorecki2500
God of War 2 jest bardziej przystępne. Pisałem Ci, że mechanika gry jest sprawniejsza i bardziej intuicyjna. Zrobiłem platynę w 2, a w jedynce zabrakło mi cierpliwości...

0

@norbi77 obstawiam ze z królową Valkirią masz problem

1

@Kozinho. Na Skelige przynajmniej dało się normalnie chodzić a nie, że się kręcisz po jaskini i nie wiesz jak wrócić w jedno miejsce XD

2

@Kgorecki2500 Tak? A ja obie części GoW splatynowałem i to jedyne gry w których skupiłem się na tym aby zdobyć wszystkie osiągnięcia. Wydawało mi się to nawet łatwe i przyjemne.

2

@KamQiX Szukanie artefaktów i kruków wzbudza we mnie inne emocje :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?