La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

2

Bardzo mnie cieszy dzisiejsza bramka Bernala. Lubie tego zawodnika, kibicuje mu od początku bo ma to coś. Mam nadzieje, że będzie dostawał okazję i wykorzystywał je tak jak do tej pory. Liczę, że będziemy mieli z niego sporo pożytku. Jakoś tak z Pedrim w środku widzę go oczami wyobraźni.

0

@liberoFCB ostatnio duży ścisk na tej pozycji. Olmo tam umie grać, Bernal który z meczy na mecz co raz lepszy z delikatnymi postojami, wczoraj udany mecz zaliczył Casado, no i Pedri z De Jongiem. Dawno takiej jakości na środku pola nie było. Nie zapominajmy, że za jakiś miesiąc wraca też Gavi.

4

@Pedri16Future wiem, dlatego mówię o jakiejś tam przyszłości. Na chwilę obecną Bernal będzie musiał cieszyć się minutami jak tutaj rzędu 20-30 czy też rotacjami ale jak na zawodnika w tym wieku i wracającego po takiej kontuzji wydaje mi się, że to i tak super. Byleby w zdrowiu mógł się rozwijać .

0

@Pedri16Future Gavi w tym sezonie to będzie grać max 10 minut w meczu, nie ma go co liczyć :)

Jeszcze parę tygodni temu Eric Garcia musiał grać w pomocy więc skoro Flick odmraża Casado i Bernala to pewnie Eric będzie grać na stałe w obronie.

Ponadto każdy z tych pomocników jest podatny na kontuzje, no i jeżeli nie odpadniemy z ligi mistrzów to czekać nas będzie gra co 3 dni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?