La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1282 Culés

0

Najbardziej dziwi mnie to że my doskonale wiedzieliśmy jak atletico będzie grac, ostry pressing i wbieganie zawodników z głębi pola na wysoko ustawioną obronę. Większość zespołów kopiuj wklej robi taki standardzik taktyczny. Tymczasem wyglądało to tak jakby nasi byli wrzuceni w sam środek tornada taktycznego i nie wiedzieli za kim biec albo kiedy przerwać faulem. Zawodnicy z głębi pola wbiegali w naszą obronę bez indywidualnego krycia, jedno kreatywne podanie Griezzmana i po ptakach, chłop biegnie sam na sam. Co nas tak zaskoczyło w tym meczu ? Przeciwnik nie zagrał nic odkrywczego, tego nie rozumiem.

0

@El Plutoninho nie zagrali nic odkrywczego ale zagrali to megaszybko i to nas zgubiło. Jeden sezon rozwalaliśmy bazę łapiąc wszystkich na spalonych ale w końcu wszyscy nauczyli się to ogrywać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?