La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

0

Teorytycznie to jest całkowicie do zrobienia. Jeśli oni strzelili 4, to my też możemy. Problem polega na tym, że różnica jest duża, ponieważ nas oszukano. Atletico na pewno spróbuje zaatakować na początku, żeby domknąć dwumecz. My musimy zagrać z takim nastawieniem jak oni w pierwszym meczu. Jak ich zdominujemy to się zamkną w 11 z tyłu i wtedy nie ma co klepać od lewej do prawej jak w piłce ręcznej, tylko trzeba grać na dośrodkowania i strzały z dystansu.

0

@Aequlibre Atletico postawi autobus i c**j, sędziowie ładnie podrukowali.

0

@Aequlibre raczej od 1 minuty będą grać na czas i wybijać nas z rytmu, duże znaczenie będzie miał sędzia, bo albo pozwoli od początku i znów nas będą stemplować bez kary, albo da szybko żółtko za chamski faul i się dzicz uspokoi. Wątpię, że oni spróbują nas zaatakować tak jak wczoraj, to narazi ich na stratę gola, max 5-10 pierwszych minut mogą wyżej podjeść, ale to w sumie będzie zależeć od naszego składu, bo jak będzie galowa 11-stka to raczej nie zaryzykują i będą bronić 4 bramek.

0

@Aequlibre każde dośrodkowanie to ryzyko kontry, a przewagę w powietrzu mają ogromną. Barca to nie Real, aby robić 1000 wrzutek i liczyć, że padnie z tego 5 goli.

0

@Maker0 każda akcja to ryzyko kontry, trzeba ryzykować, tu już nie ma nic do stracenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?