La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

7

Uważam, że błędy w sędziowaniu miały duży wpływ na przebieg spotkania. Może byśmy tego nie wygrali ale nie było by cztery w plecy. Gdyby sędzia od początku gwizdał jak należy i w drugiej minucie dał żółtko za stempel a kilka minut później kolejne to rzeźnicy z madrytu by nas tak nie atakowali. Naprawdę takie sędziowanie może zaburzyć przebieg meczu. Grałem i sędziowałem i widziałem wiele akcji gdzie sedzia z łatwością ustawia mecz pod jedną drużynę. Wiadomo że graliśmy syf i fizycznie byliśmy krok za nimi ale bardziej szczegółowe sędziowanie by nam pomogło przystąpić do rewanżu z szansami na awans a tak są tylko matematyczne szanse na finał.

1

@adukla dokładnie, dla mnie nie tak katastrofalny jest brak gola Coubarsiego jak brak czerwa na początku drugiej połowy dla Giuliano Simeone.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?