La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

8

Ej dobra, te nowe God Of Wary to mają być Remaki a nie tylko Remastery (Ciągle mi się mylą te terminy)! To nawet się jaram mocno, mocno bo myślałem, że tylko nam lepszą grafikę dadzą i siema :D Byle krew się lała jak w oryginale, bez ugrzeczniania tylko pełnoprawne Pegi18! Szkoda tylko, że jeszcze tyle czekania na te wszystkie Wiedźmina, God of Wary itd...
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @Messibestplayerintheworld @Filipem

1

@Kgorecki2500 remastery już były;

2

@Kgorecki2500 tak, wyobraź sobie że remake to jest rozwód z żoną i poślubienie młodej siksy, a remaster to jest tylko liposukcja obecnej żony

2

@takisobiektos Być może, nie mam PlayStation to nie zauważyłem :P
@Jakchcesz Nie no, wiem co te nazwy oznaczają ale bardzo podobnie dla mnie brzmią :D

1

@Kgorecki2500 Mam nadzieję, że kratos będzie tym samy ociekającym krwią skurczysynem co w oryginalnych grach a nie nastąpią jakieś dziwne uwspółcześnia

1

@Kgorecki2500 szkoda, że nic nie wiadomo odnośnie nowego DLC do W3

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?