La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1297 Culés

konto usunięte

0

Tak pomijając temat wielkiej kradzieży to jak dla mnie barcelona powinna grac normalnie bez wysoko ustawionej obrony flick to widzi ale jakoś nie śpieszno mu zmieniiać taktykę

1

@Fffddddddx Ponieważ korzyści z wysoko ustawionej linii obrony przewyższają straty jakie z tego tytułu ponosimy.

konto usunięte

0

@KamQiX tylko wiesz jak to jest z tym niżej ustawiona obraona ,do końca akcji nie wiesz czy będzie gol a jak tak wysoko grają to wystarszy jedne podanie i akcja sam na sam i pewny gol dla przeciwnika gdyby grali normalnie myśle że by było lepiej to nie 1 sezon flicka że wszystko wychodzi

0

@Fffddddddx A z kolei z wysoko ustawioną obroną możemy wysoko odbierać piłki i tworzyć zagrożenie. Tylko do tego musi bardzo dobrze działać pressing, a tego niestety ostatnio brakuje.

konto usunięte

0

@KamQiX już jak z levante będą takie same problemy to chyba na miesiąc przestane śledzić mecze żeby trochę od tego odpacząć

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?