La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1130 Culés

1

Totki ostatni mecz grały 10 lutego, Arsenal grał mecze 12, 15 i 18 lutego, mimo, że Spurs grają padakę to jutro duża szansę, że ekipa Kanonierów ponownie straci punkty, wpadli w dołek ostatnio, a do tego mega presją za sprawą Pepa i jego City.

0

@LeoMessiiBarcaPepa To jest właśnie cena gry o cztery trofea.City też miało taki dołek w styczniu to teraz pora na Arsenal.

1

@FcPortoFan1999 Spojrzałem też na terminarz Atletico, niezły ogień tam, nie dość, że dwumecz z nami w PK, to jeszcze baraże teraz grają w LM i przeplatane to wszystko LaLiga :D
Jeśli wszystko pójdzie idealnie to możemy odrobić te 4 gole, 5% szans mi intuicja podpowiada.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Oni to ligę traktują raczej ulgowo.Jeśli już to priorytet rewanż w PK i liga fraudów.Arsenal i City akurat będą zmuszone cisnąć na maxa praktycznie co 3 dni bez przerwy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?