- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
0
Takie nagrania udowadniają moje twierdzenie, że Meppepe to będzie krótka kariera.
Nie wygląda i nie ma doniesień, by był jakimś pracusiem co ma obsesje na punkcie swojej formy jak Ronaldo, a wiemy, że nawet Ronaldo po 30 zaczął mocno tracić na dynamice.
A co ma żółw poza tą swoją dynamiką? Niewiele.
Umie strzelać ale tylko nogą, a to trudne jak nie umiesz grać pozycyjnie, jesteś bardzo przeciętny w grze na małej przestrzeni a do tego kompletnie nie potrafisz czytać gry i się ustawić.
Wrzucisz mu piłkę na wolną przestrzeń, dobiegnie, odda strzał i ma bramkę. Zabierz mu prędkość i chłop traci tak ze 170 milionów ze swojej wartości.
I żeby nie było, że to jedno przypadkowe nagranie nic nie udowadnia.
Ten człowiek ma 27 lat, ponoć jest najlepszym piłkarzem świata a do dziś nie nauczył się grać na linii spalonego i już nawet nie będę się znęcał, że nie kojarzę żadnego innego piłkarza, który w JEDNYM meczu złapałby się 8 razy na spalonego a nasz MVP wyceniany na 200 baniek to zrobił.
0
@Tasde niby tak, ale mimo wszystko strzela ogromne ilości bramek. Porównaj sobie ilości bramek w LM Mbappe i np Suareza.
0
@trolownik No świetnie, bo jeszcze ma tą świetną dynamikę i świetnego cela.
Problem w tym, że bez dynamiki on traci wszystko. Wiele razy już były sytuacje, że dobrze go obrona wyłączała to chłop po prostu przepadał, bo jak mu dobrze odetniesz wolne przestrzenie, to chłop zamienia się w leszcze.
Ma dynamikę to ma gole, straci dynamikę to ludzie zapomną, że taki piłkarz istniał.