La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1680 Culés

5

Najbliżej Bernabeu oprócz Atletico jest Rayo Vallecano. Ja bym oddał cały majątek mierd temu klubowi, wszystkich piłkarzy i stadion. Wtedy Rayo sprzedaje te najgorsze mordy za granicę, powiedzmy, że jakiegoś Gonzalo Garcie na ławkę zostawią.

Reszta sprzedana, za te pieniądze kupują innych piłkarzy klasy światowej ale niezainfekowanych wirusem madryckim i tworzą zespół, który będzie z nami rywalizował z kulturą. A Real Madryt dostaje odprawę 20 milionów euro na podstawowe potrzeby i zostaje zdegradowany do 4 ligi hiszpańskiej, stadionem się zamienią z Vallecano.

0

@Luciano99 Tam chyba Getafe jest jeszcze niedaleko?

3

@JordiAlbion Getafe razem z nimi do 4 ligi

0

@Luciano99 To jest już niezatapialny statek.
Poprzez historię fanów na całym świecie. Dochody nawet jak spadną do ostatniej ligi to rok po roku awans

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?