La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 789 Culés

1

Prawda jest taka ze Aspas mial mecz na swojej nodze ale pech chciał ze byl słupek.

A czy byl tam faul to uj go wie bo pokazali powtorke to bylo widać jak trafia najpierw w pilke a pozniej w nogi więc ciężko to ocenić.

Najważniejsze ze kupon siadł i humor gitowa ;D

Aspas zlamasie 2.5 over to powinna być twoja bramka, miałeś to na nodze.

1

@Lionel_Messi10 Co z tego, że trafia najpierw w piłkę jak on co najwyżej ją delikatnie musnął i gdyby nie wziął w kleszcze zawodnika Celty to ten utrzymałby się nadal przy piłce.

0

@KamQiX Ja poczekam az ktos wrzuci z lepszych ujęć, jak napisalem wyżej ciężko to ocenić, ale też wydawało mi się że był tam faul.

Trzeba zobaczyć to z innych powtórek.

Wina jest tutaj Aspasa ze nie trafil 5min wcześniej, mógł zamknąć mecz, ale jak sie nie trafia setek to taki efekt jest ze wbiją farfocla madrycioki.

1

@KamQiX Juz ktos wrzucil i powinien być faul na zawodniku Celty.

To niezłe drukowanie poszlo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?