La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1987 Culés

2

Jutro jest mój dzień, a mianowicie dzień wypłaty i to jeszcze z dodatkiem wiosennym

0

@TR3YWAY starczy na gryfa i 20 kg cieżaru ?

0

@gumaz dodatek czy całość?

0

@TR3YWAY dodatek

0

@gumaz starczy na sztangę olimpijską i talerz 20kg bez problemu

0

@TR3YWAY mnie ostatnio zapomnieli przelać wypłaty i trzeba było się przypomnieć… o dodatkach nawet nie myślę…

1

@July_6_BcN jak zapominają wypłaty wysłać to kiepsko świadczy o firmie :D

1

@TR3YWAY a to dopiero pierwsza z jej wad xd

0

@July_6_BcN a reklamowali benefit dla pracownika że wynagrodzenie wypłacane w terminie?

0

@mekston nie, ale owocowe wtorki xd

0

@July_6_BcN to nie można narzekać że nie jest na czas

A owocowe wtorki są?

0

@mekston tak, ale tylko dla tych, którzy przyjeżdżają we wtorki. Jak we wtorki masz home office, to nikt Ci owoców nie przywiezie.

0

@July_6_BcN a Ty wtorki w biurze?

0

@mekston różnie. Mnie generalnie chcieli dać zakaz przyjeżdżania, bo podobno destabilizuję pracę xd

0

@July_6_BcN podobno zwykle zachęcają do pojawiania się

0

@mekston u mnie wręcz odwrotnie xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?