La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

0

@FcPortoFan1999 Oski cieszy Cie forma deblowa Stefanosa?

0

@mekston Co do Stefana z Nosem to tylko jedno powiem.Niech się Novak od niego niczego nie uczy.Niech nie bierze żadnych wskazówek.Żadnych podpowiedzi.Żadnych sugestii bo stanie się na końcówkę kariery chokerem.

1

@FcPortoFan1999 haha, w sumie ciekawe by bylo jakby nagle po tym deblu Serb robil choki

Ale na razie ladnie gotują - Serb moze sie wiele nauczyc od mlodego wciaz Greka

0

@mekston Ja się dlatego właśnie zamartwiam o Novaka tutaj.Zwłaszcza te 1 rundy to takie troszkę w stylu Tsitsipasa.Czyli walka na całego z rywalami których normalnie gasiłby w 3 setach w szlemie.Kamila również.

1

@FcPortoFan1999 Djokovic w mastersach od dawna się męczy. Widać, że nie ma tutaj takiej motywacji jak w szlemach. Ale przynajmniej udało mu się osiągnąć czwartą rundę w IW. Pierwszy raz od 2017 roku (!)

0

@Barcanajlepszyteam To rozumiem z uwagi na wiek.Niemniej to nie zmienia mojej opinii o tym aby nie uczył się od Tsitsipasa zbyt wielu tricków.Bo jak się nauczy to za bardzo nikt nie będzie w stanie naruszyć duopolu a Novak wie jak to robić.

0

@Barcanajlepszyteam wlasnie zalezy ktory masters

Bo jednak finaly nawet robil, wiec raczej jak jestes w finale turnieju to trudno mowic o braku motywacji. Porazki w tych wczesniejszych rundach to bardziej, ale trudno mi uwierzyc zeby na koniec mastersa Serb nie mial cisnienia zeby wygrac turniej.

Ale IW to akurat po 2017 to rzeczywiscie mu nie szlo, czy szybkie porazki w niektorych mącznych to tez, gdzie wiadomo ze wiekszy grinding jest potrzebny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?