- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1394 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
9
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1394 Culés
0
Niestety ale albo fizycznie nie jesteśmy w stanie podołać (co jest wina Hansiego) albo mentalnie nie potrafimy się postawić (co też jest po części wina trenera). W każdym razie coś nie hula. Przychodzi istotna część sezonu a my mecze w lidze przepychamy punktując lepiej niż gramy, w Pucharze Króla nas nie ma i w lidze mistrzów również nie pokazujemy czegokolwiek. Ciężko to widzę, jak się coś nie zmieni. Newcastle jest to przejścia ale dalej to już rywale zostają tacy, że następna faza skończyć się może jakaś kompromitacja.
2
@liberoFCB Juz naprawdę, moglibyście sobie dać na wstrzymanie, tym bardziej po remisie na trudnym terenie.
Dopiero co drużyna zagrała dwa najlepsze mecze w sezonie, nie z byle kim, bo z Villareal i Atletico.
W podstawowym składzie brakowało 4 zawodników. Kadra nie jest kompletna i przez większość sezon brakuje zawodników, więc część graczy ma prawo czuć się zmęczona.
To czwarty mecz grany co 3 dni, drużyna ma prawo do słabszej dyspozycji fizycznej.
0
@Beztroskii nie zgodzę się z tym. Drużyna zagrała 2 lepsze mecze a wcześniej były to przelatane mecze słabe ze średnimi od kilku spotkań.
Dodatkowo problemem jest to, że zespół grał na remis. Nie było nawet 20/30 minut gdzie zespół wrzuciłby wyższy bieg i spróbował rozczygnsc losy na swoją korzyść.
Przy natłoku meczów, nie oczekuje, że będą na pełnej mocy 90 minut, ale chociaż podkręcenie tempa to coś co oczekiwać musimy.
Po za tym, w dzisiejszym meczu nie było pomysłu. Nie wiedziałem czego się spodziewać i jak zaraz pójdzie akcja, bo wszystko było przypadkowe i chaotyczne.
Źle oceniam ten mecz i tyle