La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1705 Culés

5

Club America wygral wczoraj w nocy na wyjezdzie z Philadelphia.

To oznacza ze to bedzie najpewniej wygra y dla kogos z pary Inter Miami / Nashville. To bardzo trudny rywal dla kogokolwiek z MLS

Dzisiaj w nocy gra GOAT

@Lanosss @blakkudium @Popitek12 @Adran360@Lionel_Messi10 @Sysia11 @escarabajo@Tollusiek

3

@mekston wiem wiem, Phila jest do przejścia po Nashville ;-)

A tutaj staty GOATa przeciwko Nashville:



Dziś pewno znowu ukuje Nashville ;-))

1

@mekston Ten mecz z Nashville to pojedyncze spotkanie?

2

2

@Lionel_Messi10 wlasnie Club America nie Phila, w sensie chcialbym Union ale raczej maja niewielkie szanse po 1 meczu u siebie

1

@mekston to z Club America będzie nawalanka o wejście dalej ;-)
Ale jak chcą wygrac Lige Mistrzow to muszą grać z najlepszymi jak to mawia klasyk ;P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?