La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

2

Akurat Arbeloa ma rację, jeśli chodzi o Courtois.
Iker był dobry, ale nie był cudotwórcą przez tyle sezonów co Tibo, który zapewnił Realowi co najmniej 2 LM.

1

@norbi77 Co najmniej :D
Przecież w innych nie uczestniczył.

0

@LeoMessiiBarcaPepa
Zrozumiałeś w ogóle co napisałem?
Dzięki samemu Tibo Real zdobył 2 LM.
Iker był zwycięzcą, ale nie był kluczową postacią w tych rozgrywkach i jego interwencje nie dały pucharów Realowi...a mogły nawet odebrać, bo w finale z AM zawalił bramkę i uratował go Ramos w 94 minucie, który wyrównał.
Courtois swoimi meczami przepychał Real do kolejnych faz i wygrał im finał LM z Liverpoolem.

1

@norbi77 Ty jeszcze raz przeczytaj co napisałeś. Co najmniej 2 LM, tak jakby istniała szansa, że przyłożył się do większej liczby zwycięstw. Więc, Ci powiem, nie co najmniej, tylko ,,zapewnił,, 2.

0

@LeoMessiiBarcaPepa
Aha...w tym sensie.
Masz rację.
Mój błąd i sorry :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?