- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1763 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1763 Culés
0
Może się mylę, może nie znam się na przepisach, ale moim zdaniem duża przesada sędziego z czerwoną kartką. Dlaczego?
Co innego jeśli broniący zawodnik celowo zachowa się jak bramkarz i obroni strzał wyciągniętymi rękami. Jak kiedyś Luis Suarez. Ale tutaj Bernardo trzymał ręce za plecami i wykonał odruchowo całym ciałem ruch do piłki chcąc zablokować piłkę brzuchem, a nie ręką. Jeśli sędzia podjął dobrą decyzję zgodną z przepisami to w takim razie przepisy są głupie.
0
@KamQiX Przestań racjonalizować. Wykonał ruch łapą, celowy ruch i tyle. Ty w ogóle oglądałeś tę akcję? Brzuchem??? Jezu...
0
@Dari0G Tak. Zastanów się chwilę, a nie bredzisz głupoty od czapy, bo trzeba udawać na siłę obiektywnego... Stoisz na bramce z rękami założonymi za plecami i piłka przelatuje obok Ciebie. Normalnym odruchem jest ruch w stronę piłki. Jak dla mnie to nie jest celowa obrona ręką. Karny oczywiście, czerwona kartka nie.
0
@KamQiX Gościu, skończ sam bredzić bzdury, bo przykro czytać jakieś fanatyczne wysrywy. Nic nie trzeba udawać na siłę. Stał debil i wykonał ewidentny ruch ręką, żeby zablokować piłkę. Koniec sceny. Kompromitujesz się tylko tymi głupotami, które wypisujesz. "(...) to nie jest celowa obrona ręką". Kurwa, mało jest bardziej celowych, niż to, co ten dekiel odwalił. Przestań już, bo przynosisz wstyd normalnym kibicom tym zaślepieniem.
0
@Dari0G Mogę mieć prawo do własnego zdania, że przepisy powinny być takie, że czerwona kartka jest wtedy, gdy obrońca obroni rękami niczym bramkarz? A w sytuacji, gdy trzeba ręce za plecami i całym ciałem (a nie samą ręką) wykona ruch do piłki to jest tylko rzut karny? Czy nie mogę?
0
@KamQiX Jakiego własnego zdania? Przecież Ty ordynarnie kłamiesz. Masz odwagę przewinąć sobie wstecz i zobaczyć tę akcję? Bo widzę, że nie masz, tylko opowiadasz te bajki, które sam sobie w głowie ułożyłeś. Przewiń sobie i zobacz, jaki to był ruch całym ciałem. Po chamsku ruszył łokciem, żeby celowo zablokować piłkę. Koniec. To nie jest Twoje zdanie, tylko Twoja fantazja niepoparta ŻADNYMI dowodami. No to jak, masz jaja sprawdzić fakty? Czy będziesz brnął w świat zmyśleń, żeby Ci się narracja zgadzała? Sorry, za ten ostry ton, ale zmęczyły mnie te Twoje kłamstwa. Odwiń sobie i sprawdź, zamiast samemu się oszukiwać.
0
@Dari0G Oczywiście, odwinąłem. Ewidentnie nie było tam ruchu samej ręki do piłki, ale próbował zablokować strzał ruchem tułowiem. Nie wyciągnął ręki zza pleców, aby obronić strzał. Jasne, tam łokieć też wykonał ruch do piłki, ale to był wynik tego, że Bernardo odbił się prawą nogą od murawy i wykonał ruch barkami w stronę piłki. Ja tu jednak widzę różnicę względem tego jak kiedyś bronił Suarez.
I tylko o to mi chodzi. Wyłącz myślenie o tym czy to gra City i Real. Równie dobrze taka sytuacja mogłaby mieć miejsce w meczu PSG z Chelsea, który jest mi obojętny i też uważam, że za taką obronę nie powinno być podwójnej kary.
0
@KamQiX Nieprawdopodobne. Nara.
0
@Dari0G Pokazujesz poziom albo pite było :)