- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1207 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1207 Culés
3
Eric, Fermin, Martin - nietykalni.
Casado, Araujo, Balde - sprzedaż przy dobrej ofercie (40m), przy 30 można się zastanawiać gdyby np. mógł przyjść Grimaldo za Balde.
Christensen - tylko jeśli uda się osiągnąć takie warunki, że ma niską pensję wyjściową i bonusy wypłacane za rozegranie 30/40/50 procent meczów.
Ferran - lista transferowa po raz kolejny, jest dla nas kulą u nogi.
Lewandowski mógłby zostać z małą pensją jako zmiennik.
1
@Laminedependencia Za Koude dobrą ofertę też bym rozważył.
1
@Aequlibre ja liczę że się odbuduje. to jednak nie ten kaliber piłkarza co np Araujo/Balde, tylko jest bez formy.
1
@Laminedependencia kto da za Casado, a tym bardziej Araujo, którzy grają mało i zaliczyli zjazd (+ apostoł ma problemy na bani) 40 milionów? Jakbybta dwójka w sumie za tyle poszła to byłby sukces. Za Balde można i powinno się zarobić minimum 50 milionów.
Jestem całkowicie przeciwny również temu, żeby Christensen został nawet za jakąś ogromną obniżką pensji. On ciągle się leczy. To jest wręcz nieprawdopodobne. Nie można na niego liczyć, a szkoda, bo to topowy obrońca, ale jeśli on rozgrywa co sezon równowartość w minutach 5 meczów to po prostu szkoda miejsca w kadrze.
Ferrana super byłoby odpalić, ale on nigdzie nie odejdzie, bo bardziej niż rekin pasuje do niego kleszcz. Przyssał się i koniec.
Lewy powinen zostać tylko przy dwóch warunkach. Pierwszy - odchodzi Ferran. Drugi - będzie zarabiał maks 5-6 milionów netto. W innym wypadku lepiej zostać z Ferranem przez rok i kupić napadziora.
1
@Eto'o9 R10 nikt nie da 40 za Casado czy Araujo, ale puszczać ich za 20 też nie ma sensu bo za tyle nie kupimy nikogo lepszego.