La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

2

Niezły zjazd zaliczyli Włosi w Mistrzostwach Świata po wygraniu tego turnieju. Najpierw dwa razy z rzędu odpadli w grupie, a potem trzy razy z rzędu nie zakwalifikowali się na ten turniej. To spory obciach dla reprezentacji takiego formatu. Dziwna jest to sytuacja biorąc pod uwagę fakt, że w międzyczasie świetnie radzili sobie na Mistrzostwach Europy - wygrali turniej w 2020 roku, a w 2012 dotarli do finału.

1

@Pawlak1992 w poprzednich latach mieli średnią kadrę jak na Włochów, w tym roku mieli naprawdę niezłą kadrę, a i tak się nie udało. To musi być jakaś klątwa.

1

@Aequlibre To jest klątwa Mistrza Świata, który nie wychodzi z grupy w następnej edycji, tylko że u Włochów się zacięła i nie wyszli z grupy dwa razy z rzędu, a potem jeszcze wyewoluowała do tego stopnia, że nawet nie potrafią zakwalifikować się na turniej. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?