La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1369 Culés

konto usunięte

2

Jutro 16 stopni, a w przyszłym tygodniu 4, 5, 8. Znowu 4 miesiące ciepła a potem 8 pizgawicy. Piękny kraj tylko pogoda do dupy

0

@Czyhrynski Pamiętam jak 20 lat temu w marcu, kwietniu przychodziła wiosna, powietrze zmieniało zapach, maj najpiękniejszy miesiąc, człowiek napawał się zielenią i Słońcem, czerwiec czyli zakończenie roku szkolnego, wakacje i cudowna pogoda, lipiec i sierpień lato w pełni, ciepły wrzesień...
A teraz od października do maja taka sama nijaka ta pogoda, nie to jesień nie to wiosna, 0 stopni w nocy, a kilka dni później 25 w dzień, częste wiatru.
Jeśli chodzi o ten aspekt to można śmiało tęsknić do tego co było :D

konto usunięte

0

@LeoMessiiBarcaPepa no tak było. Marzec tak już był cieplutki i się można było cieszyć piękną pogodą do września. A w zeszłym roku ciepło u mnie zaczęło się kur...a w czerwcu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?