La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 880 Culés

5


@FcPortoFan1999 gdzie widzisz meczycha ?

2

@gumaz W Ekstraklasie na 18 punktów przed końcem sezonu w zasadzie wszędzie.Tutaj nie ma meczów o pietruszkę...ale polecę mecz 1 ligi w niedzielę z Chorzowa z uwagi na nietypowo wysoką frekwencję w meczu.

2

@gumaz ja widzę w Radomiu.

Cześć Oski @FcPortoFan1999

1

@Safrani Cześć Oski.Ty przy okazji meczu w Radomiu nie boisz się o skuteczność Widzewa?

1

@FcPortoFan1999 boję się Oski, ale ćwiczyli ten element w tym tygodniu.
I mam nadzieję, że Vuko wyjdzie 4-3-3,wzglednie 4-2-3-1 ,a nie wróci do 3-4-2-1

1

@Safrani Goli nie tracą ale z drugiej strony też nie strzelają..

1

@FcPortoFan1999 mam nadzieję, że w sobotę ukłują choć jednego i wygrają.

1

@Safrani Muszą pewnie znowu w końcówce otrzymać prezent od rywala w postaci czerwonej kartki.

1

@FcPortoFan1999 Żadnego prezentu nie będzie :) Oby Radomiaczek po zwycięstwo. Najważniejszy mecz sezonu i stres będzie ogromny siedząc tam i modląc się o wynik :P

1

@Antimadridista_WR @Safrani To może taki sprawiedliwy remis skoro obydwie ekipy celują w triumf?

3

@FcPortoFan1999 Chyba wtedy to nikogo nie usatysfakcjonuje. Ale jak to mówią - lepszy remis niż ... ;)

1

@FcPortoFan1999 biorę w ciemno sprawiedliwe zwycięstwo Widzewa

1

@Antimadridista_WR Tutaj remis to obustronna porażka z której skorzystają sąsiedzi w tabeli.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?