- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
4
Po pracy i kręceniu korbą można uzupełnić płyny
https://zapodaj.net/images/a195ed6774e9b.jpg
0
@Eklerek Na czym śmigasz kolego?
2
@MirusAmisz na 11 letnim lazaro crossie, planuje sobie jakąś używkę szosę kupić typu triban 540
https://zapodaj.net/images/cc042b1e47409.jpg
2
@Eklerek Elegancko, kolega miał Tribana 120 ale to gravel. Też fajny rowerek ale i tak przesiadł się na szoskę ostatnio.
Widzę też masz fioletowe platformy jak ja xD.
https://zapodaj.net/plik-NFnE4g85dm
2
@MirusAmisz Dowalony, ile dałeś za to cudo, po lasach szalejesz nim? No z media expert jakieś w tamtym roku kupiłem :D
1
@Eklerek rowerek?? TOP
1
@Eklerek U siebie gdzie mieszkam to głównie lasy, jest kilka fajnych tras typowo pod taki rower ale staram się z dwa razy w roku jeździć w góry. Czasem też się pojeździ po normalnych ścieżkach jak akurat z ziomkiem jadę co śmiga na gravelu xD.
Miałem duże szczęście bo kupiłem nówkę w zajebistej okazji za 13 tys. a ze sklepu normalnie takie chodzą po około 18 tys. Nie są to tanie rzeczy ale już od lat śmigam na tego typu rowerach a poza tym na sport to aż tak bardzo nie boli tyle wydać, tak przynajmniej sobie to tłumaczę xD.
1
@MirusAmisz O stary, to ja na samochód połowę tego wydałem, haha. Chyba moja mentalność by mi na taki wydatek nie pozwoliła, ale rozumiem :D Ja mam różnie, jak złapię wenę to mogę codziennie przez 3 miesiące jeździć, a mam tak, że przez rok nie wsiądę na rower
1
@Eklerek Nie no to są chore pieniądze jak za rower ogólnie. Tyle dobrze, że się przydarzyła "okazja" bo za nowy ze sklepu to bym tyle nie dał.
Najgorsze w tym są serwisy ale na szczęście jeszcze ten rok mam z głowy jeżeli chodzi o serwis zawieszenia. Już się boję tylko ile trzeba będzie na to wybulić XD.
Ja wróciłem w zeszłym roku na rower po dość poważnej kontuzji ale to spowodowanej czymś innym. Ale też staram się jeździć jak najwięcej a, że teraz jest powoli ładna pogoda to zdecydowanie trzeba ruszyć tyłek :).