- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
3
2:1 dla Barcelony do przerwy. Najmniejszy wymiar kary, moim zdaniem dziewczyny mogły z Bayernem gładko z 4-1 prowadzić. Szkoda, że dalej będą nerwy. Tak czy siak, najważniejsze, że jest jakakolwiek zaliczka i można na tym już jechać do końca meczu.
0
@APTAPT ja to w tych meczach nigdy nie mam nerwów przegrana dzisiaj to będzie sensacja jak i w całej lm
2
@APTAPT, szkoda tych zmarnowanych sytuacji. Trzeb wsadzić jeszcze 1/2 po przerwie.
0
@APTAPT Oglądając kobiecą Barcę nie mam wątpliwości czy wygrają tylko ile.
0
@Kubajnos345 dzisiaj tak, to byłaby sensacja. W całej LM, to bym nie przesadzał. Lyon to najbardziej utytułowany klub w historii damskiego futbolu, w dodatku dominujący Ligue 1, podobnie tak jak nasze dziewczyny ligę hiszpańską. Wiadomo, Barcelona ma dream team, masę gwiazd, w Lyonie nie ma aż takich gwiazd, ale w futbolu kobiecym tymbardziej częściej styl gry nie ma znaczenia na końcowy rezultat. Wystarczy sobie przypomnieć, jak wyglądał zeszłoroczny finał LM, Arsenal był ciśnięty przez 90 minut, wpadło im byle co i finał przegrany. Tu trzeba naprawdę wszystko dopieścić na 100%.
1
@Ogorinho1974 w Hiszpanii nie ma wątpliwości, w Europie już nie jest to tak proste, wiadomo, że jesteśmy głównymi faworytami do wygrania LM, ale jednak sam finał to myślę, że będzie bardzo ciężki mecz, choć obiektywnie lepiej ,że trafiamy na Lyon niż na Arsenal, który gra tak samo jak Arsenal Artety, totalny pragmatyzm.