La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 714 Culés

1

Ty taki wielki ekstraklapowicz i tylko na rambli siedzisz zamiast tak przeżywać święto piłki @FcPortoFan1999


1

@Eklerek Przeproś.

0

0

@Eklerek Co xD? Będziesz miał tutaj alkoholem poił?

0

@FcPortoFan1999 Naturalnie, tak się tworzą najlepsze historie

0

@Eklerek Ja nie muszę spożywać alkoholu przy meczach Ekstraklasy.Co innego by było przy lidze fraudów od których zbiera na wymioty.

0

@FcPortoFan1999 Nie ma futbolu bez alkoholu świeżak, szkoda że Porto bez wsparcia będzie

1

@Eklerek Dlatego myślę nad petycją do Uefy o grę Porto w Lidze Europejskiej mimo mistrzostwa.

1

@FcPortoFan1999 Spróbuj dopatrzyć się w papierach jakichś wałków przy transferach świętej trójcy z Polski, takie kluby lubią szybko dojeżdżać

1

@Eklerek Dobry pomysł.Jeszcze dodam że w trzech meczach ligowych sędziowie pomogli Porto.Jeżeli petycja się powiedzie to elegancko-Porto będzie miało okazję zdobyć puchar europejski po wielu latach.Jak nie to poniosę porażkę i Porto będzie grało w lidze fraudów bez jakichkolwiek szans na sukces.

0

@FcPortoFan1999 Porto dostało w dwumeczu od drużyny bijącej się przed spadkiem, bądźmy poważni

1

@Eklerek Właśnie dlatego ta petycja jest po to aby te rozgrywki wygrać w ramach rewanżu!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?