- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1331 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
33 odpowiedzi
barteq
17
@Bykunn 1. Nie kazdy umie inwestować2. Oddajesz jakiś procent pensji ale pracodawca daje drugie... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1331 Culés
3
Gordon przyjdzie jako 9 czy jako LS?
Z tego co widze po jego historii występów to raczej jest to LS, a na tej pozycji mamy Raphinie, który lapie sporo kontuzji, ale jednak czy stać nas na zmiennika za 70-80mln euro? Przecież zawodnika do rotacji z Raphinią o podobnych liczbach mozemy mieć za 10-20 mln, w ostateczności ten Rashford za 30mln i tak byłby dużo lepszą opcją.
Czy może Gordon ma być następcą Lewego? No szanujmy sie, to nie ten kaliber, 70mln za kilka bramek w naszej sytuacji wygląda jak sabotaż.
Ja rozumiem, że "biega", ale naprawdę to ma być główny argument do wydania gigantycznych pieniędzy na NAPASTNIKA? Czy to naprawdę powinien być główny argument żeby po latach zaciskania pasa wydawać lekką ręką taką sume za zawodnika który będzie grać wtedy, gdy nie będzie mógł grać Raphinia? A jeśli szykujemy na "9"gościa z 3 golami z gry w sezonie ligowym to bardzo słabo niestety.
Jeśli chcemy zmiennika Raphinii to zdecydowanie lepiej wykupić Rashforda, a jeśli szukamy 9 to niestety Gordon nie ma argumentów(no oprócz biegania oczywiście) żeby nią być w naszym klubie
Zrozumiałbym ten transfer gdyby to była okazja rynkowa i kwota 20-30mln
No nie wiem, nie jestem w stanie zrozumieć tego transferu ani uzasadnić go "dobrym pressingiem". Pozostaje ufać Hansiemu o ile naprawdę to jego inicjatywa.
Może jeśli ktoś regularnie oglądał go w akcji to niech mi wytłumaczy jakie są jego mocne strony i gdzie on będzie u nas grac.
0
@LukaszFan Zgadzam się w 100%, oglądałem Newcastle w tym sezonie dosyć często, w LM też, jego atuty widać przy grze z kontry, ale też nie jest jakimś wybitnym dryblerem. Jest dosyć szybki i energiczny, to tyle. W obronie wcale tak kolorowo nie jest. Nieskuteczny.