- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1030 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1030 Culés
3
Dla tych co jak ja przegapili tę niesamowitą zmianę w przepisach odnośnie nowych interpretacji sytuacji boiskowych to najwyraźniej czytając opinię obrońców Leo zgodnie z nowymi wytycznymi sędzia przy takich sytuacjach powinien uwzględniać:
Jakość zawodnika faulującego
Jego doświadczenie
Jego status w światowym futbolu
Jego zasługi
Jego wiek i widoki na przyszłość
Postawę w meczu przed faulem
Postawę w meczu po faulu
Reakcja faulowanego (mimika itp.)
Zachowanie po faulu atakującego
Zachowanie po faulu ofiary
Myśli wyczytane z głowy faulującego
Czekam na "argumenty" o działalności charytatywnej i inne chajzerowanie xd
2
@MessiForeverTheBest ja myślę że kluczowa jest prędkość z jaką słońce obroca się wokół ziemi, podczas tego incydentu była ona niższa niż normalnie, więc nie ma faulu
2
@MessiForeverTheBest "Dlaczego Szymon Marciniak nie pokazał czerwonej kartki Leo Messiemu? – To był faul nieostrożny albo nierozważny, a za taki należy się żółta kartka, ale na pewno to nie był faul poważny, rażący i z użyciem nadmiernej siły – mówi Rafał Rostkowski tłumacząc sytuację z meczu Argentyna – Algieria"
0
@Katalończyk 99 Przede wszystkim to jest opinia mająca oparcie w przepisach, a nie w astrologii więc niejako nie o niej jest ten mój post. Natomiast pomijając, że nie zgadzam się z tą interpretacją, to nie jest ona wiarygodnym odwzorowaniem tego co się wydarzyło jako, iż Marciniak żółtej też nie pokazał
1
@Katalończyk 99 Nie musi być nadmiernej siły by to był poważny faul, a już nie mówiąc o czerwonej, brak żółtej tutaj to juz jest skandal.
0
@MessiForeverTheBest żółta powinna być ale czerwona to byłby większy skandal. Marciniak też ma tak że czeka z tymi kartkami długo
2
@Katalończyk 99 Czerwona nie byłby żadnym skandalem, atak od tyłu na łydke przeciwnika, bez szans zagrania piłki xd
0
@Katalończyk 99 czyli w najlepszej wierzę błąd naprawiony błędem
0
@MessiForeverTheBest nie, bo jest więcej argumentów przeciwko czerwonej ale o tym już tu pisano wielokrotnie