La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1703 Culés

1

Jak będziecie spędzać dzisiejszy, najdłuższy dzień w roku?

0

@Criss18Barca Bede grał w gre

2

@Criss18Barca ja dzisiaj koncertuje xD
Na szczęście w Kościele, więc chłodno będzie haha

0

@Criss18Barca Oglądał mecz Hiszpanii, a potem spać.

0

@michal26 Jesteś organistą?

2

@Dari0G Śpiewa w chórze.

2

@Dari0G w chórze śpiewam, jako tenor :)

0

@michal26 O kurka, zazdraszczam. Chociaż w chórze, to można nie umieć śpiewać, ale nie słychać tego i tak :).

Albo z playbacku lecisz :).

1

@michal26 Tym się już dzieliłeś wcześniej, bardzo nietuzinkowe hobby, a to się ceni, panie tenorze

1

@Comentateiro dziękuję bardzo :)
Leci mi ósmy rok :) od marca 2019

1

@Dari0G powiem Ci tak. Słychać słuchać xD
Wiesz. Nas tenorów jest teraz trzech. Więc siłą rzeczy to słychać. To jest kameralny chór, a nie taki wiesz..80 osobowy.
Aczkolwiek fakt, że samemu strasznie ciężko się śpiewa. Zdecydowanie wolę z kimś śpiewać, wtedy pewniej się czuje ;)
Nie jestem naturszczykiem, tylko właśnie rzemieślnikiem. 8 lat się uczę śpiewać i teraz znacznie lepiej niż na początku. Aczkolwiek dalej widzę jeszcze rzeczy do poprawy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?