- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 902 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 902 Culés
0
I to jest właśnie politykierstwo ze ściany wschodniej, w Polsce oddział konserwatyści, a na Ukrainie chyba wszyscy.
Jeden wybór tej Polski radykalnej, nie przykładającej żadnej wagi do żadnych standardów wewnętrznie i w polityce zagranicznej, czyli Nawrocki, podejmuje prostacką i emocjonalną (odwrotność rozważnej i przemyślanej) decyzję o odebraniu orderu Zelenskiemu. Czyli z całej palety rozwiązań, wyciąga atomówkę.
Z drugiej strony, politycy Ukraińscy, jakby nie zdając sobie sprawy z tego jak miernym prezydentem jest Nawrocki i jak małego kalibru człowiekiem, nie potrafią przejść do porządku dziennego nad tym faktem i zachować się z większą powagą, patrząc szerzej, bardziej historycznie.
Mamy dwie strony, zakompleksionych i przewrażliwionych na punkcie swojej godności politykierów klasy C, dodam, ze ta godność nie istnieje, jest tylko drażliwość ludzi nie zdolnych do zaawansowanej dyplomacji.
Ściana wschodnia na pełnej. Festiwal żenady Nawrockiego, jego akolitów z PISu i Konfederacji oraz Ukraińców.
9
@Comentateiro Jaką atomówkę? Atomówkę, to by zrzucił, gdyby zaczął blokować pomoc i wysyłanie sprzętu. To jest gest symboliczny, ale ważny.
Gdyby nie Polska, to ich żydowski prezydent grałby znów w jakichś lipnych kabaretach.
2
@Comentateiro no i okej :)
1
@Eto'o9 R10 Nie wiem, czy w puli całej pomocy Polska ma większe znaczenie. Gdyby wyjąć naszą pomoc militarna czy finansową, nie robi to wielkiej róznicy.
Odebranie medalu jest bardzo mocną bronią na poziomie symbolicznym, bo poprzedzić je powinno wiele innych kroków. Sądzę, że dla Zelenskiego to bez znaczenia, bo on twardo politykuje, ale raczej obnaża to po raz kolejny Nawrockiego, jako niezdolnego do prowadzenia racjonalnej polityki zagranicznej i wewnętrznej. Jest to człowiek na wskroś destruktywny.
A Ukraińscy politycy, zachowali się dokładnie tak samo. To jakiś festiwal królów piaskownicy
1
@Comentateiro Oczywiście, że są państwa, które dają więcej sprzętu i pieniędzy, ale to przez Polskę przechodzi 90% pomocy dla Ukrainy (tak przynajmniej mówił Sikorski), więc mamy duże znaczenie logistyczne.
4
@Comentateiro 0 argumentów
Totalna naiwność
0 wyobraźni politycznej
Tacy ludzie nami rządzą jak ty.
Jesteśmy pośmiewiskiem i stracimy na każdym polu przez takich jak ty.
Dramat
2
@Comentateiro Czyli skorumpowany oligarcha i syjonista nazywa intencjonalnie jedną z brygad imieniem ludobójców z UPA uderzając tym samym w swoich sojuszników nie jest winny, tylko jest "twardym zawodnikiem i politykiem", preydent, który sprzeciwia się takim praktykom jest słaby?
0
@Eto'o9 R10 Nie za wiele zrozumiałeś z mojego wpisu, albo jesteś w swoim świecie.
Nie prezydent, który się temu sprzeciwia jest słaby, tylko prezydent, który sięga po tak skrajne rozwiązanie. Sprzeciw, dyplomacja, nacisk, rozmowy i przede wszystkim trochę poczucia własnej godności, której tu nie ma.
Sięganie po najcięższe środki jest objawem słabości. To właśnie klasyka ściany wschodniej, czyli podejmowanie decyzji pod oczekiwania Zdzicha spod monopolowego.
1
@Comentateiro za Nawrockim stoi znaczna część narodu :) Ten order odebrał Zełeńskiemu nie Nawrocki, a właśnie naród.
0
@Comentateiro Znaczna część obywateli stoi za takim rozwiązaniem ale wiadomo najjasniejszy pan uśmiechnięty wie lepiej i będzie teraz wyzywał wszystkich od zdzichów spod monopolowego. Ale my wiemy skąd wy są, uśmiechnijcie się brygada
0
@wosiek91 Ale tak jest, nie ma sie o co obrażać. Zdzichu spod monopolowego doskonale pokazuje pod kogo konserwatywni politycy robią politykę.
Polityk przez wielkie P sam narzuca narrację, a nie ulega emocjom. Nawrockim rządzi ten Zdzichu
1
@Comentateiro Chakalaka wariaciku, passów do starego konta zapomniałeś ?